Bryły szklane do ogrodu – unikatowy dodatek do twojej przestrzeni


Aranżacja ogrodu to doskonały sposób, aby wyrazić siebie i podkreślić swój styl, a przy okazji zyskać bardzo przyjemną przestrzeń, w której na pewno chętnie spędzisz swój wolny czas. Aby jeszcze bardziej urozmaicić ogród, warto zdecydować się na robiące wrażenie bryły szklane do ogrodu. Dostępne są one w różnych kształtach oraz kolorach, dlatego każdy znajdzie rozwiązanie w sam raz dla siebie, które prezentować się będzie wyjątkowo!

Bryły szklane w ogrodzie – jak je wykorzystać?

Sposobów na aranżację szklanych brył jest naprawdę wiele. Takie bryły szklane w ogrodzie mogą zostać ustawione na przykład wzdłuż ścieżki, co sprawi, że każdy zwróci na nie uwagę. Można potraktować je również jako ozdobę oczka wodnego lub umieścić na tarasie. Jeśli posiadasz miejsce na rozpalenie ogniska albo grillowanie również możesz wziąć je pod uwagę! Dzięki temu cała przestrzeń zostanie urozmaicona, a kolorowe szkła od razu przykują wzrok. Ich kolor możesz dobrać zarówno do własnego gustu, jak i do koloru elewacji domu.

Bryła szklana do ogrodu – ciekawe zastosowanie

Szklane bryły znane także jako szklana lawa cieszą się zainteresowaniem nie tylko prywatnych klientów, którzy sami chcą zaaranżować swój ogród, ale również wśród projektantów, którzy chętnie wpasowują takie elementy do projektowanych przestrzeni. Wielobarwne szklane bryły sprawiają, że każdy może dobrać wariant, który najbardziej mu odpowiada i pomoże się wyróżnić. Bryła szklana do ogrodu może posłużyć również jako wypełnienie do gabionów lub zostać wymieszana z klasycznymi kamieniami używanymi do wypełniania donic bądź skalniaków. Takie połączenia pomogą nadać iście tropikalny styl, który wzbudzi ciekawość każdej osoby, która przyjdzie do ciebie w odwiedziny. Jeśli lubisz oryginalne i nietypowe rozwiązania, możesz podświetlić szklane bryłki światłami LED uzyskując tym samym spektakularny efekt.

Bryły szklane do ogrodu – odporne na warunki atmosferyczne

Tym, co niewątpliwie wyróżnia nasze bryły szklane do ogrodu, jest fakt, że są one w pełni odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdzają się w polskich ogrodach. Nie straszne im opady deszczu czy czasowe przymrozki. Sprawdź naszą ofertę!

Bryły Szklane

Zobacz