bryły szklane producent, bryły szkła


Nadaj wyjątkowego charakteru swojej przestrzeni i wybierz bryły szklane spośród dostępnych rozmiarów i kolorów.

Wielobarwne elementy architektury Twojego krajobrazu, nadadzą wyjątkowego uroku i nie pozwolą nikomu przejść obojętnie.

Niezwykłość brył szklanych Garden Grit przejawia się w ich niepowtarzalnych kształtach - każda z nich kryje swoje niepowtarzalne walory piękna.

Bryły Szklane


Bryła szklana – podstawowe informacje

Bryły szklane określane są także mianem szklanej lawy. Te dekoracyjne kamienie szklane powstają w wyniku zastygnięcia masy i jej rozbicia na mniejsze kawałki. Z tego właśnie względu każda bryła jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Jeżeli szukasz sposobów na wyróżnienie swojej przestrzeni, skorzystaj z dostępnych propozycji w odcieniach błękitu, czerwieni, zieleni czy turkusu. Zapewniamy fachowe doradztwo i wysoką jakość oferowanych produktów.

Bryły szklane – różnorodne zastosowanie

Projektanci wnętrz oraz przestrzeni ogrodowych chętnie wykorzystują wielobarwne bryły szklane przy tworzeniu unikalnych projektów, zarówno we wnętrzach, jak i w przypadku architektury ogrodowej. Szklana lawa może być też stosowana jako efektowne wypełnienie gabionów lub w ramach wymieszania z tradycyjnymi kamieniami wewnątrz koszy lub donic. W rezultacie takie połączenie stworzy naprawdę egzotyczny efekt na Twoim podwórku. To jednak nie koniec możliwości w kontekście nadawania unikalnego wyglądu przestrzeni wokół domu. Jeżeli zdecydujesz się na podświetlenie bryły szklanej lampami LED, uzyskasz naprawdę ciekawy rezultat po zapadnięciu zmroku.

Dekoracyjne bryły szklane to świetna opcja na aranżację ogrodu

Jeśli jesteś posiadaczem oczka wodnego, lawa szklana będzie w stanie uświetnić już istniejącą kompozycję. Z uwagi na gładką powierzchnię takich brył istnieje małe ryzyko, że na powierzchni zaczną rozwijać się glony czy mech. Bryła szklana w oczku to naprawdę oryginalna opcja! Dekoracyjne bryły szklane świetnie sprawdzą się również przy komponowaniu innych zewnętrznych aranżacji. Możesz je umieścić np. w okolicach trawników, tarasów czy jako ozdobę przy meblach ogrodowych. Mnogość dostępnych kolorów sprawia, że każdy będzie w stanie znaleźć dla siebie odpowiednią propozycję, która będzie korespondować np. z kolorystyką elewacji budynku. Dzięki temu uzyskasz elegancki, spójny efekt, który będzie robił wrażenie.

Sięgnij po szklaną lawę i wyróżnij swoją przestrzeń!

W ofercie Gardengrit.pl znajdziesz bogatą ofertę brył szklanych o różnej kolorystyce i rozmiarach. Możesz liczyć na zachowanie intensywności koloru nawet w przypadku ekspozycji brył na trudne warunki atmosferyczne. Warto też wspomnieć o tym, że bryły szklane są przykładem produktu, który z powodzeniem nadaje się do recyklingu. Skorzystaj ze wsparcia naszych doradców i wybierz dla siebie najlepszy wariant, który nada oryginalnego charakteru Twojej przestrzeni!

Grysy Szklane

Zobacz