Twój wymarzony ogród

Grysy Szklane


Niepowtarzalny i wyróżniający się dekoracyjny grys szklany Garden Grit.

Nasz produkt dostępny jest w formie nieregularnych bryłek o przytępionych krawędziach, dzięki którym jest on bezpieczny dla małych dzieci czy zwierząt bawiących się w otoczeniu domu. Garden Grit jest oferowany w różnych rozmiarach uziarnienia, dlatego znajduje on zastosowanie przy budowie podjazdów, przecinek, rabatek oraz wielu innych niepowtarzalnych elementów otoczenia naszego domu, jak donice czy wnętrza kominków.

Każdy z nas wybiera materiały i produkty, pozwalające uzyskać trwałe i unikatowe rozwiązania. Dzięki szerokiej palecie kolorów i swojej wytrzymałości na warunki atmosferyczne grysy szklane Garden Grit będą doskonałym wyborem, do którego będziemy powracać w czasie remontów czy też aranżując zupełnie nowe przestrzenie. Przy ich pomocy stworzymy ogród wyglądający naturalnie i praktycznie, a czas który zyskamy na jego prostym montażu będziemy mogli poświecić na wypoczynek w gronie rodziny czy przyjaciół.

Produkty marki Garden Grit są coraz częściej wybierane w nowoczesnej aranżacji ogrodów. Pozwalają na tworzenie ciekawych rozwiązań architektonicznych, bowiem coraz bardziej zdajemy sobie sprawę z tego, że ogród stanowi jedność z naszym domem, a nie tylko jest jego dodatkowym elementem.

Garden Grit


Możliwośći zastosowania grysów szklanych Garden Grit ogranicza tylko wyobraźnia

Rabatki i skalniaki

Oczka wodne

Ścieżki, alejki, podjazdy

Opaski wokół domu

Dekoracje parapetów

Nagrobki

Baseny

Dekoracje donic, kominków

Akwaria

...

BĄDŹ KREATYWNY

Zachwycający ogród

Produkty Garden Grit w nowoczesnej aranżacji ogrodu nadają Twojej przestrzeni wyjątkowego charakteru. Poznaj pełną paletę barw naszych brył i grysów szklanych.

KOLOR MA ZNACZENIE

Oczka wodne w ogrodzie

Kolorowe szkło Garden Grit jest świetnym uzupełnieniem dla oczek wodnych. Możemy uzyskać wspaniałe efekty dekorując dno oczka lub przyozdabiając jego brzegi - ogranicza nas tylko wyobraźnia!

...
...

PROJEKTUJ Z POMYSŁEM

Wypełnienie do gabionów

Zastosowanie brył szklanych Garden Grit do wypełnienia koszy gabionowych doda Twojej posesji wyjątkowego uroku. Możesz użyć kilku kolorów, aby kreować indywidualne i niespotykane kompozycje. Istnieje możliwość podświetlenia szkła, co pozwoli na dodatkowe wyeksponowanie aranżacji i rozświetli nasze otoczenie.

PEŁNA DOWOLNOŚĆ

Ścieżki i rabaty ogrodowe

Kolorowe szkło ozdobne Garden Grit to idealny wybór dla przyozdobienia ogrodowych kwietników. Dodatkowo zabezpiecza glebę przed szybkim wysychaniem, ponieważ ogranicza parowanie wody. Zmniejsza też zachwaszczenie, zwłaszcza gdy pod warstwą kruszywa szklanego zostanie położona włóknina.

...
...

STWÓRZ KLIMAT

Ognisko w ogrodzie

Wykorzystaj bryły i grysy szklane, jako podłoże paleniska gazowych w biokominkach ogrodowych. Nadaj im oryginalny charakter.

Frakcje 1–3mm, 2-3mm, 2-6mm, 3-6mm, 6-10mm - dostępne kolory


Bezbarwny Grys Ozdobny
Bezbarwny Grys Ozdobny
Biały Grys Ozdobny
Biały Grys Ozdobny
Zielony Grys Ozdobny
Zielony Grys Ozdobny
Czarny Grys Ozdobny
Czarny Grys Ozdobny
Lustro Grys Ozdobny
Lustro Grys Ozdobny

Sprawdź ceny i dokonaj wyboru.

Frakcje 3–7mm oraz 7–22mm - dostępne kolory


Turkusowy Grys Ozdobny
Turkusowy Grys Ozdobny
Żółty Grys Ozdobny
Żółty Grys Ozdobny
Pomarańczowy Grys Ozdobny
Pomarańczowy Grys Ozdobny
Bursztynowy Grys Ozdobny
Bursztynowy Grys Ozdobny
Czerwony Grys Ozdobny
Czerwony Grys Ozdobny

Kilka słów o nas

Działamy na rynku europejskim od 1994 roku. Specjalizujemy się w procesach przetwarzania szkła na bryły oraz grysy szklane. Posiadamy specjalistyczny park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie tworzyć innowacyjne i ekologiczne produkty. Dysponujemy własnym specjalistycznym transportem, co pozwala skrócić czas realizacji w przypadku zamówień hurtowych.

Nasze bogate doświadczenie i rozległe kontakty w branży szklarskiej pozwalają na realizację nietypowych zleceń dopasowanych na potrzeby klienta. Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą zajmującą się skupem, sprzedażą oraz przetwórstwem stłuczki szklanej. Stale modernizujemy naszą flotę specjalistycznych pojazdów, pozwalającą odbierać stłuczkę szklaną oraz dostarczać gotowe produkty.

Doświadczeni pracownicy służą profesjonalnym doradztwem przy doborze odpowiednich produktów, które są dostępne na platformach

Bryły Szklane

Zobacz

Grysy Szklane


Grysy szklane – bryły szklane w Twoim ogrodzie

Grys szklany to ciekawe rozwiązanie, aby dodać atrakcyjności każdej aranżacji ogrodu i przestrzeni wokół domu. Jest to naturalny produkt, który daje wiele możliwości aranżacyjnych. Grysy szklane mają postać nieregularnych bryłek o przytępionych krawędziach, dzięki czemu możesz stosować je bez obaw w swoim otoczeniu. Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na to, jak odmienić wygląd swojego ogrodu, odwiedź Garden Grit, gdzie znajdziesz grysy szklane, które odświeżą wygląd przestrzeni na zewnątrz Twojego domu!

Grys szklany – gdzie go wykorzystać?

Grys szklany sprawi, że Twój ogród będzie zachwycał każdego dnia niezależnie od pogody. Świetnie sprawdza się on jako wypełnienie gabionów, dekoracja trawnika, czy uzupełnienie różnorodnej rabaty kwiatowej, gdzie będzie dobrze korespondować z posadzonymi tam roślinami ozdobnymi. W takim połączeniu grysy szklane będą tworzyć żywe ogrodowe dekoracje. Bez problemu można wykorzystać je także podczas budowy podjazdu lub jako uzupełnienie przestronnych ogrodowych donic, skalniaków, czy oczek wodnych. Grys szklany możesz użyć także do stworzenia ozdób, które znajdują się w wewnątrz Twojego domu. Urozmaicą wygląd ozdób, takich jak m.in. lasy w słoiku, czy dekoracyjne lampiony, dając niezwykłe wrażenie estetyczne.

Grysy szklane – zadbaj o swoją przestrzeń

Grys szklany, jaki znajdziesz w ofercie Garden Grit, posiada różne rozmiary uziarnienia. Dzięki temu dobierzesz grysy szklane tak, by pasowały do miejsca swojego przeznaczenia. Świetnie sprawdza się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych ogrodowych aranżacjach. W połączeniu z podświetleniem np. diodami LED będą one mienić się także wieczorami i w bardziej pochmurne dni. To niezwykle uniwersalne rozwiązanie wykorzystasz podczas tworzenia nowych aranżacji w ogrodzie lub gdy zapragniesz je odświeżyć.

Grys szklany – solidny element dekoracyjny

Grys szklany charakteryzuje się dużą odporność na działanie warunków atmosferycznych, przez co długo zachowuje swoją idealną formę. Jest bardzo prosty w ułożeniu, dzięki czemu już w kilka chwil możesz odmienić wygląd wybranego miejsca w ogrodzie. Grysy szklane cechują się niesamowitą kolorystyką, która nie tylko przykuwa uwagę, ale i doskonale współgra z innymi elementami ozdobnymi oraz meblami znajdującymi się w przestrzeni ogrodu. Chcesz cieszyć się solidną dekoracją, która sprawi, że Twój ogród będzie wyróżniał się na tle innych? Zobacz grysy szklane w Garden Grit, gdzie dobierzesz je do swoich wymagań.